Occupy-kamp Dordt nog niet weg

Het Occupy-kamp in Dordrecht staat er nog. Burgemeester Brok van Dordrecht had de demonstranten een ultimatum gesteld. Ze moesten om vijf uur dinsdagmiddag weg zijn, maar de tenten van Occupy staan nog steeds pal naast het stadskantoor.

De gemeente Dordrecht had verder gedreigd om de stroom af te sluiten, maar ook dat dreigement is niet uitgevoerd.

Volgens de gemeente Dordrecht zouden dak- en thuislozen in het kamp overlast veroorzaken door alcohol te drinken.

Reacties

Bekijk onze spelregels voor het inzenden van een reactie >

Echt weer Nederland, pfffffffffff

Ik denk dat ik in de zomer maar eens niet naar een dure camping ga maar voor het stads kantoor in Dordrecht ga staan,gratis stroom,geen sta geld,dat lijkt mij wel wat .
Heren ambtenaren,pas de wet nu eens toe op deze klaplopers of gelden wetten alleen voor brave burgers die de parkeer automaat te laat hebbeb bijgevuld ?

Kees vind het ook schandalig dat zwervers nu al de dienst uitmaken.
Opruimen die zooi is toch geen vertoning,zijn tegen de graai cultuur maar wel zelf profiteren van de maatschappij.

die ene procent dreigt het toch te verliezen.

Occupy is zooooooooo 2011!

opzouten met de rommel geen gezicht!!!!!!!!!!

Tja, na vijf uur iser natuurlijk geen ambtenaar meer te bekennen om te kijken of ze daadwerkelijk weg zijn. Die zit dan al zeker een uur thuis!

Ik ben ook lastig gevallen door een dak of thuisloze voor geld voor een biertje op dat kampje toen ik zij nee werd die kerel een beetje handtastelijk maar ben het eens met de beslissing opruimen die handel de occupyers hebben het er zelf naar gemaakt om dat soort lui toe te laten en het schiet er niks mee op om in een tent te gaan staan en die graaicultuur waar hun tegen zijn ze krijgen wel stroom en een WC ook erg krom maar daar zal die tenten bewoners wel een oog voor dichtknijpen het is immers gratis.