Rapport brand Moerdijk mag verschijnen

Het rapport van de Onderzoeksraad voor Veiligheid over de grote brand vorig jaar bij Chemie-Pack mag verschijnen. Dat heeft de rechtbank in Den Haag bepaald.


Chemie-Pack had een kort geding aangespannen om meer tijd te eisen voor een reactie op het rapport. Volgens de directie staan er tientallen fouten in de tekst. Het bedrijf wilde daarom dat de publicatie zou worden uitgesteld. Maar van de rechter mag het rapport eind deze maand worden gepubliceerd.

Het bedrijf had al een week extra gekregen boven op de standaardtermijn om te reageren op het onderzoek. De Onderzoeksraad zegt dat het bedrijf zich niet hield aan de eigen regels.

Reacties

Bekijk onze spelregels voor het inzenden van een reactie >

Ben ik ondertussen wel heel erg benieuwd, welke "fouten " er volgens de directie in dat rapport zouden staan...Ze zijn en blijven ten allen tijde aansprakelijk voor het handelen van het personeel tijdens het werken.

Sterker nog de directie zou zelf de opdracht hebben gegeven om aflsuiters met gasbranders te ontdooien.
Maar ja je eigen van de domme houden om nog een beetje schone schijn te hebben is natuurlijk ook erg makkelijk, en maar roepen dat de brandweer het erger heeft gemaakt door te blussen met water.