nieuws

LIVEBLOG BEËINDIGD: Justitie wil geen straf

Het scooterongeluk op de Coolsingel in 2011
Het scooterongeluk op de Coolsingel in 2011
ROTTERDAM - Justitie wil geen straf voor een chauffeur die een dodelijk verkeersongeval heeft veroorzaakt op de Coolsingel in Rotterdam. Volgens justitie is hij wel schuldig, maar heeft een straf geen nut.

De chauffeur had in juli 2011, na het Zomercarnaval, zijn vrachtwagen langs het fietspad gezet. De laadklep van de wagen hing op borsthoogte boven het fietspad. Een 25-jarige vrouw op een scooter reed tegen de laadklep en overleed ter plaatse.
Volgens justitie was sprake van een chaotische situatie. De Coolsingel was grotendeels afgesloten tijdens opruimwerkzaamheden. Alleen het fietspad was open. De 31-jarige chauffeur zegt dat hij niet wist dat het fietspad was vrijgegeven.
De rechtbank doet over twee weken uitspraak.

💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip voor de redactie? Stuur ons een bericht, foto of filmpje via WhatsApp ons of Mail: nieuws@rijnmond.nl