nieuws

Sparta spreekt zich niet uit voor kampioenschap

ROTTERDAM - Sparta heeft promoveren als doelstelling voor dit seizoen uitgesproken. Vorig jaar stelde de clubleiding zich ten doel om ten koste van alles kampioen te worden, maar voor dit seizoen is de doelstelling afgezwakt.
'We zijn verplicht om mee te spelen voor promotie', licht trainer Adrie Bogers toe. 'Maar Sparta is dit jaar niet zo uitgesproken door op voorhand te zeggen dat we pertinent kampioen moeten worden. Dat brengt wel een bepaalde druk met zich mee.' Of dat Sparta vorig jaar heeft opgebroken wilde Bogers niet zeggen. 'Daar ben ik destijds niet bij geweest.'
Sparta wil zich versterken in de verdediging en heeft daarom Bruno Duarte Arjonas op proef. De Braziliaan zal woensdag spelen in het oefenduel met Lokeren.