nieuws

'Meer voetbalhooligans dan volleybalsupporters'

ROTTERDAM - Komende woensdag speelt Sliedrecht Sport de return in de CEV Challenge Cup tegen Prestige Apollon Limassol. De ploeg van coach Appie Krijnsen won de heenwedstrijd op Cyprus met 3-1. 'Wij zijn sterker, als wij spelen zoals daar moet het lukken,' aldus de oefenmeester.
De regerend landskampioen is de torenhoge favoriet in het treffen met de Cyprioten. 'We moeten twee sets pakken. Limassol heeft wel een aardige ploeg met een aardig blok en een lange diagonaalspeelster. Alleen passend zijn ze wat minder,' aldus Krijnsen.
Als Sliedrecht Sport aan de verwachtingen voldoet speelt de ploeg in de volgende ronde tegen AEK Athene. 'Over twee weken al. Een lastige wedstrijd, een betere ploeg dan Limassol. Ik heb ook gehoord dat de supporters het in Oostenrijk aardig verbouwd hebben. Het zijn meer voetbalhooligans dan volleybalsupporters. Ben benieuwd hoe wij daar mee omgaan. Op Cyprus was het precies hetzelfde. Daar werden ook flessen naar ons gegooid en moesten we onder politiebegeleiding naar de bus.'
In de competitie staat Sliedrecht Sport tweede achter Alterno, ook de komende tegenstander in het bekertoernooi. 'Virtueel staan we op de eerste plaats, we liggen aardig op koers. Ik verwacht stiekem ook dat Alterno en Sliedrecht Sport de finale van de play-offs gaan spelen. Ik vind ons sterker dan vorig seizoen, krachtiger en fitter. Alleen mentaal zijn we kwetsbaar. Ik verwijt de dames af en toe wel dat ze niet met trots volleyballen. Als het even niet lukt, sluipt er angst in het spel. Iedereen jaagt op de landskampioen. Tegenstanders spelen onbevangen, bij ons zit er altijd druk op omdat wij het moeten laten zien.'