nieuws

Meer parkeerplaatsen voor trucks in de Rotterdamse Haven

Truckparking in Rotterdam
Truckparking in Rotterdam
Het Havenbedrijf Rotterdam blijft het aantal parkeerplaatsen voor vrachtwagens uitbreiden. Vrijdag is een beveiligde truckparking geopend in de Waalhaven. In mei komt er nog een bij op de Maasvlakte.
Op de parkeerplaats aan de Antonie Bodaanweg in de Waalhaven is plek voor 102 vrachtwagens. De nieuwe parkeervoorziening ligt naast de al bestaande Truckparking Waalhaven.
Ton Barten van Truckparkings Rotterdam Exploitatie BV noemt de Rotterdamse truckparkings een voorbeeld voor de rest van het land. Er is WiFi, cameratoezicht, bewaking en een ontspanningsruimte. En natuurlijk zijn er toiletten en douches.

Spitsmijden

"Dankzij de truckparkings kan men ook comfortabel de spits mijden. Chauffeurs kunnen er veilig gedurende langere tijd verblijven. Ze kunnen uitgerust en dus veilig de weg op."

Maasvlakte

Het Havenbedrijf bouwt verder aan Maasvlakte Plaza, dat een internationaal transportpark moet worden met plaats voor 359 vrachtwagens.