nieuws
Allememaggies! Bas van Toor te gast bij Rijnmond Nu
Hij was ernstig ziek, maar heeft nu alweer optredens in zijn agenda staan. Waar haalt Bas van Toor (Clown Bassie) zijn energie vandaan? En hoe belangrijk is de rol van zijn vrouw, Coby?
Ruud de Boer heeft een uitgebreid gesprek met de twee, die nog lang niet achter de geraniums gaan zitten.
Wil jij een vraag stellen aan Bas of Coby? Bel 010 - 436 44 36 of stuur een mail naar NU@Rijnmond.nl.
Tijdens en na de uitzending kun je ook twitteren naar @JournalistRuud mét #RijnmondNu :
RIJNMOND NU TWITTERKANAAL:
Rijnmond Nu: voor het nieuws uit jouw buurt maar ook uit binnen- en buitenland. Met verslaggevers in de regio en correspondenten uit de hele wereld. Voor het verhaal áchter het nieuws. En met bijzondere gasten in de studio. Ruud de Boer praat je iedere dag bij in Rijnmond Nu tussen 16.00 en 19.00 uur.
Kijk ook op de homepage van Rijnmond Nu.
Staat er bij dit artikel het symbool van een luidsprekertje? Dan kun je de uitzending terugluisteren door er op te klikken. Gebruik je nu de app? Scroll dan naar beneden.