nieuws
'Terreurverdachte eerder opgepakt in Rotterdam'

De 39-jarige Mohamed R., die donderdag in Antwerpen werd gearresteerd omdat hij daar mogelijk een aanslag wilde plegen, werd een week eerder al opgepakt in Rotterdam. Dat meldt de Belgische krant Het Laatste Nieuws.
R. werd op vrijdag 17 maart om onbekende redenen in Rotterdam opgepakt. Daar kreeg hij het bevel om Nederland te verlaten, schrijft Het Laatste Nieuws.
De Rotterdamse politie kan niet bevestigen dat de man in onze regio is aangehouden. Ook Het Laatste Nieuws schrijft dat het niet duidelijk is waarom hij is gearresteerd.
Aanslag
De Fransman van Tunesische komaf reed donderdag met hoge snelheid met een auto vol wapens door de belangrijkste winkelstraat van het centrum van Antwerpen. Niemand raakte gewond.
Toen de man werd opgepakt was hij, volgens eigen zeggen, stomdronken. Hij was bang dat hij opgepakt zou worden en sloeg daarom op de vlucht.