nieuws

Afrit A29 weer vrijgegeven na ongeluk met betonmixer

De afrit Oud-Beijerland van de A29 richting Bergen op Zoom is maandag rond 17.00 uur weer vrijgegeven. De afrit was enkele uren afgesloten nadat een volle betonmixer uit de bocht was gevlogen en gekanteld.
De vrachtauto kwam in de bocht op z'n zijkant tegen de vangrail terecht. Het duurde even voor hij kon worden opgetakeld en geborgen. Daarna moest de afrit nog worden opgeruimd.
De chauffeur van de betonmixer moest voor controle naar het ziekenhuis. Het is niet bekend hoe hij er aan toe is.
Kort na het ongeluk negeerden veel automobilisten de rode kruizen boven de weg, zo is te zien in een filmpje van de brandweer van Barendrecht.

Op de A29 in de andere richting was eerder op de dag ook al een ongeluk gebeurd. Toen klapten ten zuiden van de Heinenoordtunnel een auto en een vrachtauto op elkaar. De autobestuurder raakte zwaargewond.