nieuws
Politie lost waarschuwingsschot in Kralingen

Bij de arrestatie van drie Rotterdammers aan de Robert Baeldestraat in Rotterdam-Kralingen heeft de politie een waarschuwingsschot gelost. Aanleiding was de vondst van een vuurwapen.
De auto van de verdachte werd bij een verkeerscontrole aan de kant gezet. Plotsklaps zag een van de agenten in zijn ooghoeken een vuurwapen in de auto liggen.
Noodknop
De agent drukte vervolgens op de noodknop voor bijstand. Die knop zorgt ervoor dat er extra agenten komen helpen, zonder dat anderen dat merken.
De vondst van het wapen was aanleiding voor de agenten om de inzittenden van de auto met getrokken wapen te benaderen.
Waarschuwingsschot
Volgens de politie deden de personen in de auto niet direct wat van ze gevraagd werd en daarom loste een van de agenten een waarschuwingsschot.
De drie inzittenden gaven zich daarna over en werden gearresteerd. Het gaat om mannen tussen de 20 en 23 jaar.