nieuws

Mannen uit Strijen en Rotterdam hebben oplossing voor olievervuiling

nolie.cropresize.tmp.jpg
nolie.cropresize.tmp.jpg
ROTTERDAM - Twee mannen uit Strijen en Rotterdam denken een simpele oplossing te hebben om de olievervuiling in de Golf van Mexico te bestrijden. Ze hebben een goedje ontdekt dat wel de olie absorbeert maar niet het water.
Ideaal dus voor de bestrijding van de olieramp voor de Amerikaanse zuidkust, waar dagelijks honderdduizenden liters olie in zee stromen na het ongeluk met een booreiland dat zonk na een ontploffing.
Ben de Vos en Thomas Verburg uit Strijen en Rotterdam hebben iets bedacht dat in hun ogen revolutionair is. Ze hebben geprobeerd hun uitvinding onder de aandacht van BP te brengen maar tot nu toe krijgen ze geen respons.
Hoewel de uitvinding best geld zou kunnen opleveren, vindt het tweetal dat niet het belangrijkst: ,,We denken niet in geld. We denken alleen maar aan de natuur opruimen", aldus Thomas Verburg.
Hoe het nu verder moet weten ze niet. Ben en Thomas hopen dat iemand ze alsnog met BP in contact kan brengen.