nieuws
Ongeregeldheden op bekerfinaledag

ROTTERDAM - De politie heeft zondag haar handen vol gehad aan Feyenoord-supporters, voorafgaand aan de bekerfinale tegen Ajax. Vooral in de omgeving van het Stadhuisplein was het erg onrustig. Volgens de politie zijn er zeventig mensen opgepakt.
De ongeregeldheden begonnen rond vijf uur in een kroeg aan het Stadhuisplein. Een aantal aanwezigen scandeerde anti-semitische leuzen. Na een aantal waarschuwingen van de politie, heeft zij ingegrepen. Daarbij zijn ook politiehonden ingezet.
Ook aan de Nieuwe Binnenweg en op de Laan op Zuid zijn veel agenten aanwezig. Een observatieteam van de politie zag dat in een café aan de Laan op Zuid drugs werd gebruikt. Er zijn drie mannen aangehouden. Aan de Nieuwe Binnenweg dreigde een groep supporters naar het Stadhuisplein te willen trekken. Ze moeten daar nu in een kroeg blijven.
Foto: De ME moest zondagmiddag optreden bij een café aan de Laan op Zuid in Rotterdam.
Kijk hieronder naar beelden gemaakt op de Laan op Zuid:
Luister hieronder naar het verslag van Bram Wesdorp
Verslag rellen bekerfinale Rotterdam 25 april 2010 by rtvrijnmond
Verslag rellen bekerfinale Rotterdam 25 april 2010 by rtvrijnmond