nieuws

Saffira krijgt kinderen voorlopig niet terug

saffira_kinderen.cropresize.tmp.jpg
saffira_kinderen.cropresize.tmp.jpg
ROTTERDAM - Saffira, de 21-jarige Rotterdamse vrouw die verzon dat ze een vondeling had gevonden, krijgt haar kinderen nog niet terug van Jeugdzorg. Eerst moet ze haar leven op orde hebben.
Saffira vertelde de politie dat ze een baby had gevonden bij een vuilcontainer aan de Waaldijk in Rotterdam-West. Na de vondst werd Saffira geprezen als held door burgemeester Aboutaleb. Later bleek ze zelf de moeder van de baby te zijn. Toen dat bekend werd, zijn haar twee andere dochters door Jeugdzorg weggehaald.
Saffira gaat bij haar oma in Den Haag wonen en is bezig met een opleiding. Het is niet zeker of ze de zorg zal krijgen over Luna, het vondelingetje.
De vader van Luna heeft laten weten dat hij haar erkent en de voogdij wil. Saffira hoopt op die manier nog wel een rol in het leven van Luna te kunnen spelen. Hoe de relatie tussen haar en de vader zich zal ontwikkelen weet ze nog niet.