nieuws

Schinkels adviseert Beenhakker

Schinkels.cropresize.tmp.jpg
Schinkels.cropresize.tmp.jpg
ROTTERDAM - De Rotterdamse trainer Frenk Schinkels, al jarenlang werkzaam in de Oostenrijkse voetballerij, geeft technisch directeur Leo Beenhakker van Feyenoord zo nu en dan advies over spelers uit het Alpenland.
In de Oostenrijkse media dook maandag het verhaal op dat Schinkels de technisch directeur van Feyenoord getipt zou hebben over de Oostenrijkse spelers Daniel Sikorski en Jimmy Hoffer. Schinkels noemt dat verhaal onzin.
"Beenhakker kende die spelers allang, hij heeft mij maanden geleden al gebeld om te vragen wat ik van die spelers vond. Het verhaal dat ik Beenhakker getipt zou hebben komt bij spelersmakelaars in Oostenrijk vandaan. Die doen dat wel vaker sinds ik ook als analist voor de Oostenrijkse televisie werk. Maar het klopt wel dat ik af en toe contact heb met Been en Beenhakker en ze soms advies geef over spelers uit Oostenrijk," aldus Schinkels.