nieuws
Binnenland steelt punten bij hekkensluiter

ROTTERDAM - De basketballers van Binnenland hebben een overwinning gestolen tegen Akrides. De koploper in de Promotiedivisie had twee verlengingen nodig om de hekkensluiter van zich af te schudden. Binnenland won met veel moeite met 94-89.
Na de offciele speeltijd was de stand in evenwicht. Binnenland keek een minuut voor tijd nog tegen een achterstand aan, maar wist op 75-75 te eindigen. Ook na de eerste verlenging was de stand nog altijd in evenwicht tussen de koploper en hekkensluiter van de promotiedivisie. Pas in de tweede verlenging wist de ploeg uit Barendrecht het verschil te maken en won met 94-89.
Binnenland blijft koploper in de promotiedivisie. De Barendrechters hebben 24 punten uit 13 duels en staan nog vier punten voor op de achtervolgers.
In dezelfde klasse staat Goba in de middenmoot en komen vanmiddag nog in actie. Goba neemt het in eigen hal op tegen De Groene Uilen.