nieuws

Acht arrestaties voor mishandelen RET-personeel

2010retcontrole.jpg
2010retcontrole.jpg
ROTTERDAM - De politie heeft zondagavond laat acht personen gearresteerd op verdenking van het mishandelen van RET-personeel. Kort voor middernacht werden agenten opgeroepen om assistentie verlenen op het Marconiplein.
RET-personeel had de mannen daar aangehouden en stuitte op veel verzet. Vier medewerkers van de RET raakten hierbij gewond.
De politie arresteerde acht Rotterdammers in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Eén van hen bleek in het bezit te zijn van een honkbalknuppel en een mes.
Naast de knuppel en het mes werden ook een aantal schroevendraaiers en wiet in beslag genomen. De verdachten zijn meegenomen naar het bureau.
Burgemeester Aboutaleb is blij met de arrestaties: ,,Gebeurt een incident als dit, dan is onze inzet dat de politie zo snel mogelijk ingrijpt en arrestaties verricht. Dat is hier gelukt.''