Rijnmond Helpt: vraag en aanbod

In dit document zie je welke vragen er zijn en wie wat aanbiedt. Neem vooral contact met elkaar op. Overbodig wellicht, maar hou het netjes en let op de voorschriften van het RIVM. Wil je je gegevens gewijzigd zien, stuur dan een mail naar rijnmondhelpt@rijnmond.nl

Op de Facebook pagina van Rijnmond Helpt vind je nog meer vraag en aanbod. Het overzicht hieronder is binnen gekomen via het vragenformulier op de website en via de redactie.

VRAAG

Michiel vd Bos - Humanitas Rotterdam vraagt (tijdelijk tablets - 0652494559

Paul van Strien - Rotterdam 3052 AJ - vraagt extraatje voor leerlingen Stephanusschool - Paul.vanStrien@rvko.nl

Sladana Ritstier - Hoogvliet - vraagt één of twee laptops voor haar kinderen - sladanaritstier@gmail.com

Wilma Dekker - zoekt iemand die af en toe bij haar dochter langs kan en evt wat eten kan brengen (bij Marconiplein) - wilmadekker3@gmail.com

Veronique Rusland - Wil graag vervoer van Rotterdam Oost naar West, waar ze mantelzorger is

Bouchra Karama - behoefte aan laptop, zodat dochter schoolwerk kan doen - 06-30363356

Cor vd Meer - Pendrecht - hulp nodig bij belastingaangifte - 06-43272784

Reza Eshragi - Spangen - vraagt een nieuwe computer. Oude is stuk. Is afgesloten van buitenwereld - 06-22833599

Frans van Vliet - Delfshaven - Vraagt om de straat schoon te maken bij Leger des Heils in de Dunantstraat - fcmvanvliet@hotmail.com

Madeleine Zimmerman - Vreewijk - Trekt het niet alleen thuis. Wil graag een laptop. En ook een voor haar zoon - 010-2363916

Kathy Thomas - IJsselmonde - Zoekt hulp met boodschappen doen en een praatje. Voelt zich eenzaam - thomasfreespirit@hotmail.com

Tammo Beishuizen - Vraagt om bloemen voor vrijwilligers en personeel van Daniël den Hoed - 0653247719

Denise Pols - Vraagt om 4 of 5 tablets voor verzorgingshuis de Wetering in de Beverwaard. Ook kleurboeken en potloden - denisepols25@gmail.com

Marion Pluut - Rotterdam 3034 WJ - Vraagt om een laptop voor haar dochter. Heeft nu ruzie met haar broer, die ook op zijn laptop moet werken - m.pluut1@chello.nl

Monique Kopfer - Rotterdam 3053 CT - Vraagt om een brommobiel, mini busje of een Vespa 45km autootje met laadruimte. Om zichzelf op een veilige manier mezelf te vervoeren en om spulletjes mee op te halen, op te knappen en te verkopen voor extra centje - mokopfer@outlook.com

Meneer Reitsma - Rotterdam Zuidwijk - Vraagt om hulp om boeken op zijn e-reader te zetten - 010-4841692

Wim Hokke - Zoon ligt al 13 weken op bed met wond van 7 centimeter. Hij mag alleen op zij liggen. Heeft geen laptop. Ouders (82 en 79 jaar) kunnen dit niet betalen en zijn ten einde raad - wim.hokke@gmail.com

Mevrouw Van der Linden uit Bloemhof zou dolgraag een vierpitsgasstel willen. Is 86 jaar - 06 17246627 (nummer van zoon)

Mevrouw Peskes - Charlois - Heeft artrose. Thuishulp komt niet meer. Veel vuilnis op balkon, geconstateerd door buurman. Kan goed hulp gebruiken om huis af en toe op te ruimen en boodschappen te laten doen - Mail naar rijnmondhelpt@rijnmond.nl. Dan proberen we een groepje te formeren om haar te helpen. 

Reinca van der Toorn - Rotterdam-Centrum - Op zoek naar een dvd-speler voor bewoners op een Psychogeriatrische afdeling. (Dementerende) bewoners zitten nu al weken zonder bezoek binnen. Ze kijken nu alleen nog maar iedere dag naar dezelfde tv-programma’s. Afwisseling is in deze tijd zeer welkom.
Ook zoekt Reinca voor deze bewoners een grotere formaat tv. Ze kijken nu naar een veel te klein scherm. - 06 25441749 of r.vandertoorn@laurens.nl

Andre Hendrikse - Zoekt extra hulp voor Stichting Mano - 06 48689256 of handjehelpen@stichtingmano.nl

AANBOD

HoBoKo staat voor Hond uitlaten, Boodschappen doen, Koken. De meeste mensen geven aan dit te willen doen.

BARENDRECHT
Thalia vd Meer - Naait mondkapjes - thaliavdmeer@gmail.com

CAPELLE A/D IJSSEL
Robert de Vos - HoBoKo - rdv1952.rdv51@gmail.com

DELFT
Mevrouw Vd Werf - HoBoKo - 06-18648682

HOOGVLIET
Hans van Pelt - Gepensioneerd (touringcar)chauffeur - he.vanpelt@gmail.com

LANSINGERLAND
Ilona WK - HoboKo en palliatieve zorg - info@swsl.nl

MAASSLUIS
Jeanne Swaan - HoBoKo - jeannes@caiway.net

NIEUWERKERK
Dick Groen - HoBoKo - dickgroen@outlook.com

PORTUGAAL
Derk Birnie - is kinderarts, wil helpen - derk_birnie@icloud.com
Lenie - HoBoKo - klaaijsen58@gmail.com

ROCKANJE
Hanneke Oostdijk - wil bellen met eenzame mensen - Hannekevanborselen@hetnet.nl

ROTTERDAM - kijk naar de postcode in welke wijk je hulpt zoekt

Bastiaan van Hees - Delfshavenhelpt.nl - HoBoKo - 010-7470022
Judith Besjes - Rotterdam Noord - HoBoKo - 06-48123354
Ria Olsthoorn - wil ouderen bellen - riaolsthoorn55@gmail.com
Edwin Zeeven - HoBoKo - edwin.nr13@gmail.com
Brenda Wessels - HoBoKo - brenda_wessels@hotmail.com
Wesley vd Vall - Psychosomatische ondersteuning en HoBoKo - wesleyvandervall@live.nl

Brigitte Keijzer - IJsselmonde - Hulp in thuiszorg - b.keijzer1@gmail.com
Dorien van Mulligen - Rotterdam West - HoBoKo - dorienvanmulligen@hotmail.nl
Frans Bleiksloot - Wil actie opzetten om mensen terug te halen die op zee zitten - fransbleiksloot@gmail.com
Ellen Stam - gratis boodschappen service - www.outdoorworkoutsrotterdam.nl
Sabine Maertens - ondernemers en ouderen helpen in Feijenoord - corona@wijkcooperatie.org
Paul Bouwens (van Verhip) - HoBoKo in Lloydkwartier - 010-4766869

Pauline Wiersema - Rotterdam Zuid - werft vrijwilligers en biedt aan - 06-46731732
Guido van Winden - namens Rotterdams Studenten Corps - HoBoKo - 06-39457997
Johan Janssens - deelt Opzoomer pakketten uit - 06-48267634
Corry Toxopeus - 3066 RA - HoBoKo - corrytoxopeus@outlook.com
Nilza Miranda - 3061 MH - HoBoKo - nilza_miranda13@hotmail.com
Yvonne Wezelenburg - 3067 TZ - HoboKo - ywezelenburg@hotmail.com

Elly Beks - 3021 WV - HoBoKo - bekselly20@gmail.com
Maureen Bisessar - 3035 SN - HoBoKo - maureenbisessar@hotmail.com
Dunya - 3072 MK - 'geboren probleemoplosser', ook voor vrolijk gesprek - dunyarocks@gmail.com
Joke Dat - 3076 BH - biedt doos handschoenen aan - jokedat55@gmail.com
Dick Koene - 3037 NH - HoBoKo - dickkoene@upcmail.nl

Josephine van Dort - 3051 CB - HoBoKo - 0638100640
Zoë van der Kust - 3021 EE - Is docent. HoBoKo - zoevanderkust@gmail.com
Marie Vermeiren - 3021 NR - wil mensen verbinden dmv brieven schrijven - pandemia.penpals@gmail.com
M Deliboyraz - 3086 JL - HoBoKo - ST-Assistance@outlook.com
Cher van Pelt - 3035 KM - HoBoKo - chervpelt@gmail.com

Leon Remie - 3063 HA - HoBoKo - leon@leonremie.nl
Gerrit Kwebeman - 3067 KK - HoBoKo - kuiters_60@hotmail.com
Paul Best - 3031 SW - HoBoKo - paulbest600@gmail.com
Dina Verhagen - 3082 PL - HoBoKo - dinahoekstra2719@gmail.com
Abjini Blom - biedt online coaching aan, voor werk-, relatie-, en gezondheidsproblemen - bacoaching.abjini@gmail.com
Debbie van der Veen - 3081 MM - HoBoKo - debbievanderveen@gmail.com

Heuwell Braker - 3079 PM - HoBoKo, kan goed Surinaams koken - heuwell@hotmail.com
Mevrouw Smit - 3069 CA - wil fruit kopen en uitdelen onder ouderen - ssrotterdam2008@hotmail.com
Renske - 3011 TD - HoBoKo - renskevanginkel@hotmail.com
Coen Haanskorf - 3061 CZ - HoBoKo - 0641971604 
Yvonne Kalkhoven - Alexanderpolder - HoBoKo - 06-29139524
Inge Verloop - Bloemhof - mensen bellen of helpen met boodschappenpakketten - 010-4840104

Nasha Tarbi - Crooswijk - HoBoKo - nashatarbi7@gmail.com
A Kempers - 3076 PR - kan helpen als chauffeur - ack@chello.nl
Mevrouw Mathoera - Kralingen - HoBoKo, samen met zus - 0687003277
Sanne Hemken - 3071 KM - HoBoKo - sannehemken@gmail.com
Karen - 3078 BJ - Pedagoge. Specialisatie verslaving/psychiatrie. Wil luisterend oor zijn - mamaenevandro@live.nl
K van Wagtendonk - 3033 HD - HoBoKo - undafonk@gmail.com
Kaylee Goud - 3077 BB - HoBoKo - kayleemgoud@hotmail.com

Rogier van Eendenburg - wil eenzame ouderen helpen met wandelingetje - 0619630861
Manon de Neef - Rotterdam Noord - HoBoKo - rijnmondhelpt@rijnmond.nl
Lennart - 3061 ZW - HoBoKo - lennarthulskerappleid@gmail.com
Coen - 3061 CZ - HoBoKo - 0641971604
Jeremiah - 3042 TL - HoBoKo - 0644855534
Wouter - 3011 XL - HoBoKo - woutermhollander@gmail.com

Mariem Agzennay - Delfshaven - HoBoKo - m_agzennay@live.nl
Ronald Collee - 3039 LG - heeft gratis een kleine Notebook - collheu@kpnmail.nl
Rien Geers - Centrum - kan elke doordeweekse avond een maaltijd brengen voor 5,50 euro en heeft boodschappenservice - www.ocprinsenhof.nl
Majet - 3039 LW - tuinklusjes, HoBoKo - titiagelukkig@gmail.com
Lise Beijleveldt - 3037 XM - HoBoKo - lisebeijleveldt@gmail.com
Harry - 3038 VB - HoBoKo - haarysoon3@gmail.com

Vildana Gacic - 3032 GB - HoBoKo - vildanagacic@hotmail.com
Remy - 3036 KS - HoBoKo - remybrien@gmail.com
Mevrouw Lips - Heeft tv over voor daklozenopvang - 010-4717705

Dino - 3072 BS - Wil graag Surinaams koken voor daklozen in de stad - 0644692913 of bmwservicedino@gmail.com

ROCKANJE
Hanneke Oostdijk - HoBoKo en mensen bellen - Hannekevanborselen@hetnet.nl

ROZENBURG 
Annemarie de Groot - HoBoKo - degrootama@hotmail.com

RIDDERKERK
Corrie Oostdijk - Heeft veel Nederlandstalige cd's voor tehuizen bijv - cmeoostdijk2712@gmail.com

SCHIEDAM
Cavit Tuncer - HoBoKo - fener51@hotmail.com
Carla Benningshof - HoBoKo - carlabenni@hotmail.com
Luitjan Slooten - HoBoKo - luitjan.slooten@gmail.com
HJ - Honden uitlaten, ma tm vr 1030-1600 - hj@btp.nl

SPIJKENISSE
Tyron Cijntje - HoBoKo - tyroncijntje40@gmail.com
Yvonne van Kampen - HoBoKo - ykampen@chello.nl
Jan Modderman - Chauffeur met rijbewijs BE (aanhanger tot 3500 kilo) - jmodderman53@gmail.com
Vera Pluym - HoBoKo - verahendrika@live.nl

VLAARDINGEN
Ineke Klaassen - wil verhalen voorlezen via Skype - klaassenineke@hotmail.com
Marloes Poldervaart - HoBoKo - rijnmondhelpt@rijnmond.nl
Deborah Kuiper - HoBoKo - kuijperdeborah@gmail.com

ZUIDLAND
Ria Kramer-Freher - Gepensioneerd als thuiszorg - riakramerfreher@gmail.com

Meer over dit onderwerp:
Nieuws Rijnmond Helpt
Deel dit artikel:

Reageren