VIDEO: Dit is de loting voor Ronde 1 van de VoetbalRijnmond Cup

De wedstrijden in de eerste ronde van de VoetbalRijnmond Cup zijn bekend. Er is geloot bij Rijnmond en dat leverde een aantal mooie vooruitzichten op. Zo neemt ASWH het op tegen Simonshaven, ontvangt Barendrecht NBSVV en mogen de amateurs van FC Dordrecht op bezoek bij IJVV De Zwervers.

Excelsior Maassluis hoeft niet ver te reizen: de tweededivisionist reist af naar derdeklasser DVO’32 uit Vlaardingen.

Dit zijn de wedstrijden van Regio 1:
1.    Zwaluwen – HWD (zo)
2.    TOBG (zo) – HDW (za)
3.    Zestienhoven – ONA
4.    Excelsior’20 (zo) – SVV (zo)
5.    Antibarbari – Olympia
6.    CVV Zwervers – Excelsior’20 (za)
7.    Jodan Boys – GSV
8.    Maense – Capelle
9.    Nieuwerkerk – TOBG (za)
10.    CVC Reeuwijk – BVCB
11.    SVV (za) – Xerxes DZB (zo)
12.    DVO’32 – Excelsior Maassluis
13.    Cion – GLZ Delfshaven
14.    HOV/DJSCR (zo) – CKC
15.    Alexandria’66 – Swift Boys
16.    Sparta AV – Soccer Boys
17.    NOC Kralingen (za) – Steeds Hooger
18.    Kethel Spaland (za) – Ommoord
19.    Deltasport – HOV/DJSCR (za)
20.    Hermes DVS – VFC (za)
21.    SVS – VOC
22.    VOB – Berkel
23.    Lekkerkerk – AGE-GGK Rotterdam
24.    Donk – CWO
25.    Kethel Spaland (zo) – Perkouw
26.    Hillegersberg (zo) – Neptunus Schiebroek
27.    Blijdorp – SDV
28.    HBSS – Bergambacht
29.    Victoria’04 – Xerxes DZB (za)
30.    PPSC – Dilettant
31.    VVOR – Leonidas
32.    Maasdijk – Hillegersberg (za)

Dit zijn de wedstrijden van Regio 2:
1.    Zuidland – Abbenbroek
2.    Spartaan’20 – SSS
3.    Slikkerveer – Heerjansdam
4.    ZBC – DRL
5.    Poortugaal – Wieldrecht
6.    IJsselmonde (zo) – Overmaas
7.    SV Charlois (za) – OHVV
8.    Oud Beijerland – Bolnes (zo)
9.    GHVV’13 – FC Binnenmaas
10.    Egelantier Boys – Rijnmond HS
11.    Pretoria – Botlek
12.    De Zwervers – WFB
13.    De Jonge Spartaan – Rozenburg
14.    IFC (za) – Brielle
15.    Nieuwenhoorn - Groote Lindt
16.    Meeuwenplaat – GOZ
17.    Rijsoord – Zinkwegse Boys
18.    ASWH – Simonshaven 
19.    RVVH – SCO’63
20.     Rockanje – Heinenoord
21.    Barendrecht – NBSVV
22.    IJVV De Zwervers – FC Dordrecht
23.    Papendrecht – Pernis
24.    COAL – BZC/Zuiderpark
25.    Spijkenisse – Vlotburg 
26.    Bolnes (za) – SV Charlois (zo)
27.    ’s-Gravendeel – Rhoon
28.    WCR – SHO
29.    IJsselmonde (za) – Vierpolders
30.    GSC/ODS (zo) – Smitshoek
31.    Pelikaan – IFC (zo)
32.    GSC/ODS (za) – Hellevoetsluis

Vrij: LMO

De loting voor de VoetbalRijnmond Cup is hieronder terug te kijken:

Meer over dit onderwerp:
Sport Rijnmond Sport Voetbal
Deel dit artikel:

Reageren