nieuws
Familie vindt 330 duizend euro in huis overleden man en belt politie

In een woning aan de Lekkade in Kinderdijk hebben familieleden van een overleden man ruim 330 duizend euro contant geld gevonden. Zij waarschuwden de politie omdat niet duidelijk is hoe de 66-jarige man aan het geld gekomen is.
De politie werd afgelopen vrijdag gealarmeerd door vrienden van de man die meldden dat ze hem al een tijd niet gezien of gesproken hadden. Agenten namen poolshoogte en vonden de man dood in zijn huis. Uit onderzoek is gebleken dat hij een natuurlijke dood is gestorven.
Toen familieleden van de man een paar dagen later de woning bezochten, vonden ze in een tas stapels bankbiljetten. Ook werd een onbekend bedrag aan vreemde valuta gevonden. De politie wil niet zeggen om hoeveel geld het precies gaat. Het onderzoek loopt.