nieuws

Harde windstoten! Zit je kerstversiering goed vast?

De huizen van de families Lok in Rotterdam-Beverwaard waren halverwege oktober 2020 al versierd met kerstspullen
De huizen van de families Lok in Rotterdam-Beverwaard waren halverwege oktober 2020 al versierd met kerstspullen
Heb je kerstversiering aan je huis hangen of bijvoorbeeld in een boom in je tuin? Dan is het verstandig om te checken of alles goed vastzit. Het gaat namelijk erg hard waaien!
Vooral zaterdagavond, in de nacht naar zondag en ook zondag overdag komt er veel wind te staan. Aan de kust kunnen windstoten voorkomen tot 90 kilometer per uur.
Het wordt ook een erg natte bedoening. Zaterdagavond houdt het op met zachtjes regenen. 's Nachts en ook zondag overdag kan er veel regen vallen. Pas aan het einde van zondagmiddag wordt het minder nat.