nieuws
Slory loopt blessure op

ROTTERDAM - Andwele Slory is in het duel van Jong Feyenoord/Excelsior met Jong AZ na ongeveer veertig minuten spelen uit voorzorg gewisseld vanwege hamstringklachten. Naar het zich laat aanzien valt de blessure mee. Woensdag zal een scan worden gemaakt om de precieze ernst van de kwetsuur te bepalen.
De aanvaller was afgelopen week grieperig en trainde daarom weinig mee met de selectie van het eerste elftal. Hij maakte als invaller de 2-0 tegen ADO Den Haag. Bij Jong Feyenoord/Excelsior wilde Slory wedstrijdritme opdoen.
De Rotterdammers wonnen het uitduel met 2-0 dankzij twee doelpunten van Anes Ribeiro in de tweede helft.
Bij Jong AZ maakte de geboren Rotterdammer Mounir El Hamdaoui zijn rentree na lange tijd van blessureleed. Hij speelde de eerste helft mee bij de Noord-Hollanders.