nieuws
Ad Melkert probeert schade te herstellen

ROTTERDAM - De verkiezingsuitslag in Rotterdam heeft natuurlijk ook in Den Haag zijn sporen achtergelaten. De kopstukken van de gevestigde partijen buigen zich over de vraag hoe zij de opkomst van Pim Fortuyn tot staan kunnen brengen.
Of het te maken heeft met een nieuwe strategie is niet bekend, maar Ad Melkert was vrijdagochtend te vinden op het trainingsveld van Feyenoord. De voorman van de Partij van de Arbeid, die onder vuur ligt na zijn optreden in het lijsttrekkersdebat van woensdag, kroop in de huid van een sportverslaggever.
Melkert was bij Feyenoord voor Nieuwe Revu. Het weekblad maakt een serie, waarin politici vertellen wat zij hadden willen worden, als zij niet de politiek zouden zijn ingegaan.
Kijk rechts naar de reportage van TV Rijnmond