nieuws

Live uit Lloyd blikt terug op 2012...

ROTTERDAM - Bijna 200 acts zijn dit jaar langsgeweest in Live uit Lloyd! Een prestatie die niet mogelijk zou zijn geweest zonder de dagelijkse inzet van de technici van RTV Rijnmond en de producente van Live uit Lloyd. En uiteraard niet zonder de inzet van de honderden muzikanten die de weg naar het Lloydkwartier in 010 wisten te vinden. Muzikale hulde en dank!
Maandag 7 januari staat de eerste act van 2013 alweer geboekt. Vanaf dan hoor je ook weer iedere avond livemuziek uit de radio en het internet schallen. Tot die eerste uitzending van het nieuwe jaar blikken we terug op 2012. Non stop compilaties met de speellijst hier op de site en uiteraard op de facebookpagina van Live uit Lloyd. Woensdag 19 december (bekervoetbal) en 25 en 26 december (Kerst) is er geen Live uit Lloyd. Heel veel luisterplezier en een muzikaal 2013 alvast!
Live uit Lloyd - Marleen Verschoor (productie), Iwan Pronk, Richard Kerklaan, Bob Hoogkamer, Stefano Samsey, Ainhoa de Pablo Moneo (audiotechniek), kantinepersoneel (catering), Marc Zwaneveld (LUL-tv, vormgeving), cameramensen RTV (clips), receptiepersoneel, Walter Tempelman (2e presentator) en Ronald van Oudheusden (presentatie, samenstelling, eindredactie)
Speellijst maandag 17 december:
  1. Ralph de Jong - Wintertime
  2. Wouter Hamel - Touch the Stars
  3. Right Said Fred (GB) - I'm too Sexy
  4. Preston Shannon & Henry Oden (USA) - Honky Tonk
  5. Riland and the Bombardiers - Happy Jack
  6. Frankie Chavez (P) - I believe I'll dust my broom
  7. Gerhardt - Like a Wolf
  8. Ken Stringfellow (USA) - Superwise
  9. The Greater Good (NL/USA) - Nowhere Fast
  10. Face Tomorrow - Worth the Wait
  11. Kensington - We are the Young
  12. Ten CC's Mick Wilson (GB) - I'm not in Love
  13. Marty Graveyard - Do you really wanna dance
  14. Yori Swart - Make me stay
  15. Venice (USA) - Winter Wonderland
  16. Shirma Rouse - Chain of Fools
  17. Level 42 (GB) - It's Over
  18. One World Band - Rock Ford Rock

Speellijst dinsdag 18 december:

  1. Yacumba - Cumbia de Rotterdam
  2. Falco Luneau - Skintight
  3. Audio Adam - Hands off me
  4. Beatrice van der Poel & Marcel de Groot - Als ik later...
  5. Blaudzun - Flame on my Head
  6. The Accelerators - Code Red States
  7. Smoking 45's - Sugar Foot Rag
  8. De Wereldband - Ouwe Lul
  9. Wooden Saints - Your house is on fire
  10. The Motives (GB) - Cookie Jar
  11. Spasmodique - Primitive
  12. Sean Taylor (GB) - Stand up
  13. Rachel Sermanni (GB) - Breathe easy
  14. Peter Katz (Can) - Win your heart
  15. Natalia Jayden - Run for the door
  16. Kraantje Pappie - School is begonnen

Woensdag 19 december:

Geen uitzending i.v.m. bekervoetbal Heerenveen - Feyenoord
Donderdag 20 december:
  1. Tito Paris (Kaap Verdië) - Cabo Verde Traditional
  2. Frédérique Spigt - Hunted like a fox
  3. Joris Linssen & Caramba - Vuur/Fuego!
  4. Phil Friendly (USA) - Back Home
  5. Perry Rose (B) - Magic Lane
  6. A Friend in London (DK) - New Tomorrow
  7. Linda Kreuzen - Keep it Clear
  8. Sunday Sun - Highly Respected Rebel
  9. Chef' Special - Birds
  10. Jacco Haker - Lieve Louise
  11. Edwin Pennock - Holding on
  12. Emma Black (GB) - Falling
  13. Re:Freshed Orchestra - Show me what you got
  14. Calima (ES) - Suspiros
  15. Phantom Limb (GB) - The Pines
  16. Ramon Valle Quartet (Cuba) - Puentes

Vrijdag 21 december:

  1. Concrete Sneaker - In the mood
  2. Dry The River (GB) - New Ceremony
  3. The Crooked Brothers (CAN) - 17 Horses
  4. De Règáhs - Meisjes uit Den Haag
  5. Allez Soldaat - Zoen
  6. EON - It's Happening
  7. Mark Lotterman - Glad to say I love you
  8. Angela Moyra - Timid
  9. Zorita - Dance me to the end of love
  10. Mooi Wark - Oh Yvon
  11. Rini van Willigen & Rien Schaap - Drunken man
  12. New Country Rehab (CAN) - Cameo
  13. Gruppo Sportivo - Beep Beep Love
  14. Spinvis - Oostende
  15. Focus - Sylvia

Maandag 24 december 2012:

  1. Go Back to the Zoo - Electric
  2. Drive Like Maria - On the road
  3. Kill Ferelli - NYC
  4. Dave Chavez Band - Hungry man
  5. Janne Schra - Different
  6. Fervid - The walls of Jericho
  7. Mathijs Leeuwis - Zijn vlees is zwak
  8. Daisy Cools - Be good
  9. Tessa Nikopoulos - Bitter sweets
  10. Ann Arbor (B) - Secret stones
  11. Rochelle - What a life
  12. Horses on Fire (B) - Glassmade giants
  13. Mark Blomsteel - Permanent vacation
  14. Lady A. (USA) - Still leaving
  15. Nels Andrews Band (USA) - Flotsam
  16. Convoi Exceptional - Camp meeting
Dinsdag 25 december: Geen Live uit Lloyd
Woensdag 26 december: Geen Live uit Lloyd

Donderdag 27 december:

  1. Jodymoon - Dream about
  2. Alexander McKenzie & the Underpaid - Ambivalence
  3. Kris Berry - Chrystal ball
  4. Shalla - Windmill
  5. Baxter Dury (GB) - Isabelle
  6. I am Oak - Palpable
  7. Dee's Honeytones - Hot damn
  8. Bender - Voor wat het waard is
  9. Sara Bonne - Amy's Song
  10. Amazing Stroopwafels - Vergeten bombardement
  11. Voice Male - Set fire to the rain
  12. Roan - My son
  13. Joost Dobbe - The worry
  14. Jeffrey Foucault & Cold Satellite (USA) - Careless flame
  15. Jamal Thomas Band (USA/NL) - Family

Vrijdag 28 december: Walter Tempelmans LUL-list

  1. Audio Adam - Hands off me
  2. Tommy Ebben & The Small Town Villains - Louisiana
  3. Phantom Limb - The pines Face Tomorrow - Worth the wait
  4. The Dudettes - Do ya think I'm sexy
  5. The Scene - Drink Anneke van Giersbergen - Circles
  6. Right Said Fred - Stand up
  7. Houses - Suicide
  8. The Greater Good (Dennis Kolen) - Ghost from my past
  9. Ben Prestage - Preachin' blues
  10. Fervid - The walls of Jericho

Maandag 31 december: Ronald van Oudheusden LUL-list

  1. Phantom Limb (GB) - Gravy Train
  2. Ken Stringfellow (USA) - Pray
  3. The Greater Good (NL/USA) - On an afternoon much like this
  4. The Crooked Brothers (CAN) - Sweet Lemons
  5. Linda Kreuzen - What do you want
  6. Sunday Sun - Don't wanna lose you now
  7. Drive Like Maria - On the Road
  8. Cold Satellite (USA) - Deserter's Information Center
  9. Go Back To The Zoo - Summer Ends
  10. The Cosmic Carnival - Share the Love

Dinsdag 1 januari 2013:

  1. Rep & Roer - So Fine
  2. BRUUT! - Sleep
  3. PleaSe - Milky way
  4. James Vincent McMorrow (IER) - Breaking hearts
  5. Baby Jade Brown - Heaven
  6. The Dirty Denims - 24/7/365
  7. Duncan Idaho - Vultures of July
  8. Het Groot Niet Te Vermijden - Scene II: 32 jaar
  9. Taxclan (B) - Veel te veel
  10. Pokey LaFarge (USA) - La La Blues
  11. Jon Bryant (CAN) - Take me if you must
  12. Hit Me TV - Maybe the dancefloor
  13. HeavyLight - Take it slow
  14. Ben Caplan (CAN) - Down the River
  15. Rowwen Hèze - Auto, Vliegtuug...
  16. The New Shining - Everything changes
  17. Ryan Ricks - Golden Brown

Woensdag 2 januari 2013:

  1. Bluefish - Zabrouschka
  2. Dina Medina & Thijs Borsten - Ka No Separa
  3. Herman van Veen - Hier onder aan de dijk
  4. Alderliefste - La tribute de Dana
  5. Lilliam - Look into my eyes
  6. Roel C. Verburg - Ik ben geen nudist
  7. Case Mayfield - At all
  8. Pole Shift Survival Group - Real
  9. The Scene - Code
  10. Suzanne Plugge - Wake up
  11. Pink Project - Comfortably numb
  12. Piero Bianculli Trio - Americano
  13. Urita Mural - Rotterdam Wonderland
  14. Westhell 5 - The Westhell

Donderdag 3 januari 2013:

  1. Lambshade - Halo
  2. Meneer Van Dalen - Wacht op antwoord
  3. Nico Wayne Toussaint (F) - One fine day
  4. Number Nine - New ways
  5. Orlando - Put me on the lightbox
  6. Tommy Ebben & The Smalltown Villains - Lucky one
  7. The La La Lies - Poor Man's Son
  8. Staton - Tom
  9. Pater Moeskroen - Laat maar waaien
  10. Otis Gibbs (USA) - Smalltown Saturdaynight
  11. Orange Grove (Ant/NL) - White Daisy
  12. Mozes and the Firstborn - Burn Burn Burn
  13. Taneytown - Ain't your fool anymore
  14. Fling - Song of Wandering Aengus
  15. Focus - Hocus Pocus

Vrijdag 4 januari 2013:

  1. Rob Klerkx & The Secret - People
  2. Yuri Honing - Miracle dex Peixes
  3. Houses - Stay with me
  4. Erica Yong - Time
  5. Johnny Dowd (USA) - Rita
  6. Cubrapop Quintet - Sonolento
  7. Anneke van Giersbergen - You want to be free
  8. The Juke Joints - Mojo hand
  9. 5 Brothers - Lonely
  10. Hummingville - Big Blue Monters
  11. Eveline de Bruin - Tiger in the glass
  12. Aline Frazão (Angola) - O ceu de tua boca
  13. Firetrip - Back home
  14. Bodhi Boranti - Seasong
  15. Triba - Reasons for a Smile