nieuws

'Excelsior Maassluis is wel een beetje onze club'

ROTTERDAM - Excelsior Maassluis loopt als een rode draad door de familie Gudde. Vader Eric is vooral bekend als directeur van Feyenoord, maar hij was er jarenlang trainer en technisch directeur. Zoon Wouter kennen we als commercieel manager van Excelsior, maar hij speelt net als zijn broertje Jesper weer bij Maassluis. Van de gebroeders speelt alleen Tim niet meer.
Afgelopen weekend stond vader Eric uiteraard weer langs de lijn van Excelsior Maassluis om twee van zijn zoons te zien voetballen. 'Ik ben hier dertien jaar trainer geweest en zes jaar lang technisch manager. Drie van mijn jongens zijn hier begonnen met voetballen en twee spelen er nog steeds. Het is dus wel een beetje onze club,' zegt Gudde tegenover RTV Rijnmond.
Bekijk hieronder een uitgebreide reportage over de familie Gudde