Rijnmond

Vestia zet huizen in Brielle en Barendrecht in verkoop

Archieffoto
Woningcorporatie Vestia gaat 10 duizend huizen verkopen. Het gaat om woningen in onder meer Barendrecht en Brielle. Vestia kampt al enige tijd met financiële problemen. Door huizen te verkopen moet de corporatie weer gezonder worden.
Met de opbrengst van de verkoop wil Vestia leningen aflossen die de corporatie moest aangaan na verliezen in 2012.
In 2020 moet de verkoop zijn afgerond. Dan heeft Vestia nog zo'n 55 duizend woningen over en wil zich dan vooral richten op grotere steden als Rotterdam, maar ook op Den Haag, Zoetermeer en Delft.
Eerder heeft Vestia huizen verkocht om financieel er bovenop te komen. Maar dat was vanwege de rente niet aantrekkelijk. Nu de huizenprijzen stijgen is verkopen weer een optie.

💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip voor de redactie? Stuur ons een bericht, foto of filmpje via WhatsApp ons of Mail: nieuws@rijnmond.nl