WEER

Het weer van vandaag: eerst buien

Het weer van maandag 17 november 2025
© Rijnmond
Vandaag is het wisselend bewolkt in het Rijnmond-gebied, dus er zijn zeker momenten waarop de zon goed tevoorschijn komt. Vooral vanochtend vallen er verspreid buien. Vanmiddag wordt het duidelijk droger en krijgen we zonnige perioden. De middagtemperatuur komt uit op 8 graden in het oosten van de regio en 10 graden aan zee. De wind waait uit het noorden tot noordwesten en is matig, aan zee krachtig: windkracht 4 tot 6.
Vanavond en vannacht is er een afwisseling van bewolking en opklaringen. In eerste instantie blijft het droog, maar laat op de avond – en vooral in de nacht – trekken er enkele buien over de regio, met kans op korrelhagel. De temperatuur varieert van 7 graden aan zee tot 3 graden in het oosten. De wind draait naar west tot noordwest en is matig, aan zee vrij krachtig.
Morgen verandert er weinig aan het weerbeeld. Er is een wisselende hoeveelheid bewolking, dus de zon laat zich af en toe zien. Verspreid vallen enkele buien met opnieuw kans op korrelhagel. Het wordt wat kouder, met een maximumtemperatuur van 7 tot 8 graden. Aan de kust kan het tijdelijk 9 graden worden. De wind waait matig, aan zee vrij krachtig, uit west tot zuidwest.

Vooruitzichten

Woensdag krijgen we te maken met een lagedrukgebied, dat voor talrijke buien zorgt met opnieuw kans op korrelhagel. Het wordt een natte dag! Er wordt 10 mm neerslag berekend! Donderdag is er af en toe zon, maar verspreid vallen nog enkele buien, eveneens met korrelhagel.
Vrijdag en zaterdag verlopen grotendeels droog met ook zonnige perioden. De middagtemperatuur komt uit op 7 graden, zaterdag iets lager met maximaal 6 graden. De nachten worden kouder, met vanaf de nacht naar vrijdag landinwaarts temperaturen rond het vriespunt tot lichte vorst.

💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip voor de redactie? Stuur ons een bericht, foto of filmpje via WhatsApp ons of Mail: nieuws@rijnmond.nl