112-NIEUWS

Voetgangers geschept op zebrapad | Brand in schuur op kassencomplex

Aanrijding met voetganger op Mathenesserdijk.
© PlanetZone
In dit blog houden we je op de hoogte van het belangrijkste en meest opvallende 112-nieuws van maandag 17 november.

Voetgangers geschept op zebrapad

Op de Mathenesserdijk in Rotterdam-West zijn maandagavond twee voetgangers gewond geraakt bij twee aanrijdingen, kort na elkaar. Eerst werd een vrouw geschept op een zebrapad. Daarna werd een man slachtoffer, ook op een zebrapad enkele honderden meters verderop.
Over de toedracht is nog niets bekend. De politie onderzoekt de aanrijdingen.

Brand in schuur op kassencomplex

De brandweer heeft maandagmiddag een schuurbrand geblust aan de Rivierdijk in Hardinxveld-Giessendam. Daarbij kwam volgens 112-fotografen veel rook vrij, die over de snelweg A15 trok. De brand was op een kassencomplex.
Het vuur ontstond rond 16:45 uur, maar was snel onder controle. Over de oorzaak is nog niets bekend. De brandweer onderzoekt of er schadelijke stoffen zijn vrijgekomen. In de directe omgeving zijn geen roetdeeltjes gevonden.
Brand in schuur aan Rivierdijk in Hardinxveld.
© AS Media

Fatbiker botst op auto, twee gewonden

In Rotterdam-Charlois is maandagmiddag een botsing geweest tussen een fatbike en een personenauto. Daarbij zijn twee gewonden gevallen. Het ongeluk gebeurde rond 13:00 uur op de Langenhorst.
Volgens 112-fotografen klapte de fatbike met daarop twee personen achterop de auto. Over de toedracht is verder nog niets bekend. De slachtoffers zijn met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.
Ongeluk tussen fatbike en auto op Langenhorst.
© MediaTV

Geen misdrijf bij dode man in auto

De man die vrijdagochtend dood werd gevonden in een auto in Vlaardingen-Holy is niet door een misdrijf omgekomen. Dat meldt de politie maandag. Eerder werd nog rekening gehouden met alle mogelijke scenario's.
Het lichaam van de man, een 36-jarige Slowaak, werd door voorbijgangers ontdekt op de achterbank in een 'onnatuurlijke houding'. De auto stond geparkeerd in de buurt van een verzorgingshuis.

💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip voor de redactie? Stuur ons een bericht, foto of filmpje via WhatsApp ons of Mail: nieuws@rijnmond.nl