112
Lange achtervolging door 10 politieauto's eindigt in bosjes: vier mogelijke uithalers opgepakt
De politie heeft in de nacht van dinsdag op woensdag een aantal mogelijke uithalers opgepakt. Dat gebeurde na een achtervolging. Die begon bij de Waalhaven en eindigde kilometers verderop in Rotterdam-Lombardijen.
Rond 01:00 uur kreeg de politie een melding over een verdachte situatie aan de Waalhaven Westzijde. Toen agenten gingen kijken, zagen ze twee auto's staan. Een ervan kon worden tegengehouden, maar de ander reed hard weg.
Daarop werd direct de achtervolging ingezet. Na verloop van tijd zaten volgens een 112-correspondent zo'n tien politiewagens achter de ontsnapte auto aan. Op de Bierens de Haanweg was bij de heg van een huis de achtervolging afgelopen.
Belgisch kenteken
Twee mannen stapten uit en renden direct weg. Een van de twee werd al snel gevonden, de ander werd uit een tuin gevist met behulp van een hond van de politie. Op foto's is te zien dat de auto waar de verdachten waren uitgestapt een Belgisch kenteken heeft.
Ook bij de auto die in de Waalhaven was blijven staan, werden twee mensen opgepakt. Onduidelijk is nog wat de vier precies van plan waren. Op Instagram schrijft de politie dat het om een achtervolging ging van "mogelijke uithalers".
Twee mogelijke uithalers rennen uit de vluchtauto.